Stylizacja sprzed dekad nowym trendem

Moda kołem się toczy, to bezsprzeczne. Style pojawiają się, odchodzą i znowu powracają po paru latach.

Siódma dekada zeszłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie wróciła w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Ponownie ostatnio gdzieniegdzie można zobaczyć ten krój.

W szóstej dekadzie dwudziestego wieku modne były bardzo obcisłe i trochę za krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Była częścią stylu tytułowanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W czwartej dekadzie ubiegłego wieku modne były bardzo duże marynarki i wielce obfite – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego nurtu były garnitury w osiemdziesiątych latach zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Aczkolwiek spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego wieku to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Taka tendencja powróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znów widać ten styl.

https://dantex-moda.pl